ניהול פעילים בקמפיין בחירות

27 במרץ 2018
דרור מולכו - ניהול מידע לבחירות

ניהול פעילים בקמפיין בחירות הינו תהליך מורכב ומלא בשינויים ובבלת"מים. אם זאת, אם מבצעים אותו בצורה הנכונה הוא הופך לקלף החזק ביותר שלך כמועמד. כאשר יש ברשותך צוות פעילים מסור ואמין, השמיים הם הגבול.

מי הפעילים שלך? 

קבוצות הפעילים מתחלקות לשתיים: אלו שעובדים בתשלום ואלו שפועלים בהתנדבות.
צוות הפעילים מכיל קבוצה גדולה של אנשים שונים זה מזה, הן ביכולותיהם, הן ברקע שממנו מגיעים, הן בגיל והן באופי. לכן האמנות בניהול פעילים היא למצוא את הדרך לשילוב הפעילים בצורה אפקטיבית בפעילות הקמפיין.
ניהול נכון של פעילים יקח בחשבון את המגוון האנושי הרחב וידע לנצל את יכולתו בצורה המקסימלית.

תהליך ניהול פעילים מתחיל בהכנת רשימת פעילים, הנעת תהליך לגיוס פעילים, ארגון ערבי פעילים, מינוי אחראי על הפעילים וקביעת משימות ויעדים למטה השטח ולפעילים בכלל.
זהו פאזל מטורף שמורכב מעשרות חלקים ואתה אמור לשבץ נכון, לנהל אותו, להבין אותו, לפרגן לו, לגרום לו לפעול בשטח בצורה אפקטיבית ולהביא עוד תומכים שתחת השפעתו.
אז איך ניתן לנצל את המשאב הנדיר הזה ולהשתמש בו בצורה הנכונה להפעלת הקמפיין?

פוליפון – מערכת לניהול קמפיין בחירות מנצח

מערכת לניהול קמפיין בחירות של פוליפון מאפשרת ניצול מקסימלי של המשאבים האנושיים שלך.
הפלטפורמה מעניקה שליטה על כל מערך הפעילים המורכב. היא מסדרת את העבודה בקמפיין בעזרת מערכת מעודכנת עם מודל לניהול פעילים ומאפשרת התחברות של מאות ואלפי פעילים בו זמנית. הפעילים יכולים להעלות עדכון סטטוס מכל מיקום ובכך לסייע בקידום הקמפיין – כל אחד בזמנו החופשי.
הידע והנסיון שלנו בתחום ניהול פעילים בקמפיין בחירות יסייעו לך להפעיל את השטח בצורה שיטתית ואפקטיבית, ולמקסם את כוחם של הפעילים. כי הסוד מאחורי פעילות מוצלחת עם פעילים ומתנדבים מתבססת בעיקר על בניית מוטיבציה בקרב הפעילים והטמעה של עבודה שיטתית.

רוצים לנצח בבחירות?
צרו קשר:

 077-2313666
 wazana@gmail.com

No comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *